Uygulama

Mekanlarınızın peyzaj projelerinizi çizip, peyzaj planlamasını yapıp projenizi komple anahtar teslim ediyoruz.
Anahtar teslimi” sözleşmeler, mimari projeler söz konusu olduğunda müşteriler arasında giderek artan bir talep oluşturmaktadır. Öyleyse, terimin tüm nüanslarını keşfetmek ve pazarın bu gerçekliğine nasıl adapte olduğumuzu ayrıntılı olarak açıklamaya çalışalım.

Anahtar teslimi bir proje, tasarımı, inşası ve başlangıcı yalnızca önceden belirlenmiş bir fiyat karşılığında kendisinden kaynaklanan tüm ihtiyaçların çözümünden sorumlu olacak bir yükleniciyi de içeren bir projedir.

İnşaat sektöründe sağladığımız anahtar teslim çözümler, yeni projelerin daha düşük maliyetle, endişe duymadan geliştirilmesi için açık bir fırsattır.

Anahtar teslimi hizmetlerde artan talep
Son yıllarda, müşterilerin, ister özel evleri ister yatırım olsun, sorunlarına daha kapsamlı bir çözüm aradıklarını gözlemlenmektedir.

Anahtar teslimi hizmet şeklimiz
Bir mimarlık firması olarak, müşteriye birinci sınıf bir hizmet sunma, her müşterinin karakterini yansıtan ve ihtiyaçlarını tamamlayan benzersiz tasarımlar yaratma misyonuyla doğduk. Kendimizi her zaman bir danışman, yenilikleri takip eden ve bir yaşam biçimi geliştirmelerine yardımcı olan bir danışman olarak görmekteyiz.

Müşterinin ihtiyaçları için çok farklı seviyelerde çalışıyoruz: ekonomik, estetik ve kalite kontrolünde. Ve bunu, müşteriyle müdahale eden ve sözleşme yapan tarafların kontrolüne izin veren dokümantasyonun geliştirilmesiyle basit bir süreçle yapıyoruz.

Yani farklı bir anahtar teslimi hizmet sunuyoruz. Güvenilir bir inşaatçı ile el ele olan mimarlık stüdyomuz, tasarımın ilk gününden işin müşteriye teslimine kadar projeyi devralır. Bu, tasarım sürecini, sabit bir küresel maliyetin tanımlanmasını, tasarımın tüm gereksinimlerine uyarlanmasını, projenin ekibimiz tarafından iş yönü ile yürütülmesini ve planlanan sürelerde teslim edilmesini ifade eder. İlk başta müşteriyle karar verirken tüm süreç daha hızlıdır ve bu nedenle uygulama süreleri ve maliyetleri azalır.

Bu yeni hizmet ile müşteri deneyimini iyileştirmeyi ve kendimize belirlediğimiz kalite standartlarını sağlamayı umuyoruz. Anahtar teslimi projelerin teslimi, yalnızca tasarım hizmetinden farklı olarak, son ürün sürecinde müşteriye daha fazla güvenlik sunar, çünkü bu, sürecin başında işaretlediğimize uyarlanacaktır.

 

İletişime Geç
1
Whatsapp Mesajı Gönderin
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz